Sport

Ciekawe mecze dziś. Szachtar…

Ciekawe mecze dziś.

Szachtar raczej tym razem nie zrobi niespodzianki i kwestia ewentualnego awansu #intermediolan chociażby do ligi Europy to będzie i tak ostatni mecz z ekipą z Ukrainy. Aczkolwiek… Znając frajerstwo drużyn z #bundesliga nie zdziwię się jeśli w tych dwóch ostatnich meczach oddadzą komplet punktów i ostatecznie Inter wygrywając kolejno z Gladbach i Donieckiem znajdzie się w 1/8. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bayernmonachium dziś możliwe, że zakończy serię 15 zwycięstw z rzędu ale może uda się chociaż zremisować i podtrzymać passę 18 meczów bez porażki na wyjeździe. Dziś bez Goretzki, Tolliso, Lewego i Nojera. Trzymam jednak kciuki i za Bawarczyków i za Krychowiaka i Rybusa. #atleticomadryt musi zastąpić Sevillę w LE. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liverpool raczej pewny bo w ostałej kolejce Midtjylland ale #ajax dziś nie odpuści z racji tego, że idą łeb w łeb z #atalanta .

W przypadku porażki Holendrów przeciwko #lfc i jednoczesnego zwycięstwa Bergamo z Duńczykami wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce i bezpośrednim starciu z racji tego, że w pierwszym meczu we Włoszech było 2:2 a o awansie decydują kolejno bezpośrednie mecze (punktowo), różnica goli w tych meczach, suma strzelonych goli w domu i dopiero na czwartym miejscu gole strzelone na wyjeździe. Oczywiście są też dalsze kryteria ale nie wybiegajmy tak w przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #ligamistrzow