Sport

Czy szpitale tymczasowe są…

Czy szpitale tymczasowe są potrzebne? Jak najbardziej. Czy można było je przygotować wcześniej? Oczywiście. Tymczasem dziś mamy pokaz zdolności organizacyjno-intelektualnych wojewody podlaskiego.

Według wiceprezydenta Białegostoku dziś na stadionie miejskim niespodziewanie pojawili się przedstawiciele Urzędu Wojewódzkiego. Mieli oni rozważać przystosowanie obiektu na szpital, pomimo tego, że na wczorajszej naradzie nie było o tym mowy, a raczej planowano przeznaczenie innego obiektu, np. hali Uniwersytetu Medycznego.

Różnica między Narodowym a stadionem w Białymstoku jest taka, że na tym drugim regularnie występuje Jagiellonia, a rozgrywki sportowe (na razie) nie są zawieszone. W przypadku gdy obiekt przekształci się na szpital nie wyobrażam sobie, żeby dalej mogli tam występować. A jeśli Mati nie wprowadzi drugiego lockdownu, to gdzie będą grać? Na obiekcie Legii w Warszawie? To byłby kolejny absurd.

Oczywiście to na razie burza w szklance wody, ale ewidentnie widać burdel w szeregach PiSu. Wojewodami nie są sprawni samorządowcy czy menedżerowie a polityczne miernoty

#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #jagiellonia #bialystok

#polityka #koronawirus #bekazpisu